مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی مرتضی اسدی

با سلام!

من مرتضی اسدی هستم، یک توسعه‌دهنده و طراح وب؛ و حدود هفت سال است که یک برنامه‌نویس وب یا به تعبیر دقیق‌تر یک Full-Stack Developer هستم. 
از لحاظ توسعه‌ی وب، من همواره سعی می‌کنم که وب‌سایت‌هایی که توسعه داده و کدنویسی می‌کنم، حرفه‌ای بوده و نگهداری آسانی داشته باشند. از لحاظ طراحی وب، تمرکز من بیشتر روی تکنیک‌های SEO است؛ همچنین من علاقمندم که وب‌سایت‌ها تا حد امکان طراحی ساده‌ای داشته باشد.

من گاهی اوقات در مورد برنامه‌نویسی و طراحی وب مطالبی را در وبلاگم می‌نویسم که شما می‌توانید در قسمت آموزش برنامه‌نویسی آنها را ببینید. همچنین یکی از علاقمندی‌های من، مطالعه کتاب است؛ من معمولا خلاصه‌ی کتاب‌هایی را که می‌خوانم در قسمت معرفی کتاب در وبلاگم می‌نویسم. همچنین من علاقمند به نرم‌افزارهای آزاد و متن‌باز هستم و معمولا این نرم‌افزارها را در قسمت معرفی نرم‌افزار در وبلاگم معرفی می‌کنم.

اگر شما علاقمند هستید که در پروژه‌ای با من همکاری داشته باشید؛ کافی است یک پیام از طریق صفحه‌ی تماس با من برای بنده بفرستید. همچنین شما می‌توانید از طریق پیام‌رسان تلگرام با من در ارتباط باشید.
علاوه بر این، شما می‌توانید مرا در شبکه‌های اجتماعی توییتر، اینستاگرام، لینکدین و ریسرچ گیت دنبال کنید. در پایان از شما دوست گرامی دعوت می‌کنم که در صورت تمایل از سایر صفحات این سایت نیز دیدن نمایید: